Pompa ABS Lexus GS III FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lexus GS III FL
Pompa ABS Lexus GS III FL

Sprzedawcy części do Lexus GS:

auto szrot
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
części używane poznań
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
części używane opel
giełda części
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
gielda czesci
auto części zamienne
części moto2
moto2.pl
auto części warszawa
moto2

Cena Pompa ABS Lexus GS Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Lexus GS w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-06-20 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-07-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lexus GS III FL i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lexus GS III FL 1.9 2011 terenowy. Tanio Pompa ABS Lexus GS III FL 1.9 2011 terenowy. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.9 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2009. Nadwozie w tym samochodziku to terenowy i producentem tego pojazdu jest Lexus. Ten model GS dostępny jest w wersjach I, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa abs i teraz mogłem naprawić samemu Lexus GS wersja III FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Lexus GS. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ktoś na facebooku pisał że Lexus GS to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus GS bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Lexus GS. Ważne że jestem z niego zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pompa abs do GS. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa abs. Gwarancja na pompa abs okazała się niepotrzebna, część była dobra. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wpisałem pompa abs na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Lexus GS. Rozpocząłem poszukiwania pompa abs. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Lexus GS. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu pompa abs w Lexus GS. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Lexus GS. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa abs. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele pompa abs. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Lexus GS na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lexus GS III FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lexus GS III FL
@parent