Pompa ABS Lexus GX II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lexus GX II
Pompa ABS Lexus GX II

Sprzedawcy części do Lexus GX:

giełda części słomczyn
moto2
auto części słomczyn
auto części poznań
auto części warszawa
części szrot samochodowy
części używane opel
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
moto2.pl
części moto2
auto szrot
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto części gliwice
gielda czesci
giełda części moto2.pl
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części

Cena Pompa ABS Lexus GX Cena

Ogłoszenia części samochodowych Lexus GX na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-03-25 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lexus GX II przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lexus GX II 1.6 2018 van (minibus). Tanio Pompa ABS Lexus GX II 1.6 2018 van (minibus). To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.6 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2014. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to van (minibus) i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Lexus. Ten model GX wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa abs . Więc mogłem samemu naprawić swoje Lexus GX wersja II. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Lexus GX. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Ktoś na facebooku pisał że Lexus GX to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus GX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Lexus GX. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa abs do GX. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Nie wiem czy pompa abs pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Moto2.pl znalazł dla mnie pompa abs poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Lexus GX. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać pompa abs. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Lexus GX. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu pompa abs w Lexus GX. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Lexus GX. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Chyba największa ilość pompa abs. Zobaczyłem na tym placu calutkie Lexus GX na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lexus GX II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lexus GX II
@parent