Pompa ABS Lexus IS II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lexus IS II
Pompa ABS Lexus IS II

Sprzedawcy części do Lexus IS:

gielda czesci
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
części moto2
auto szrot
auto czesci zamienne
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
auto części poznań
auto części
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
moto2
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
moto2.pl
giełda części śląsk
auto części zamienne
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
części używane opel
auto części gliwice
części używane poznań
giełda części
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto kasacja części używane

Cena Pompa ABS Lexus IS Cena

Zamienne części Lexus IS i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-06-20 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lexus IS II przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lexus IS II 2.3 2008 coupe. Tanio Pompa ABS Lexus IS II 2.3 2008 coupe. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2009. Buda tego pięknego auta występuje w coupe i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Lexus. Ten model IS możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs . Więc mogłem samemu naprawić swoje Lexus IS wersja II. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Lexus IS. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W niemieckim komisie mówili że Lexus IS to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus IS bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Lexus IS. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić pompa abs do IS. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa abs. Już nie szukam pompa abs wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem po części używane pompa abs do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Lexus IS. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Lexus IS. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić pompa abs w Lexus IS. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Lexus IS. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele pompa abs. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Lexus IS na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lexus IS II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lexus IS II
@parent