Pompa ABS Lexus RX III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lexus RX III
Pompa ABS Lexus RX III

Sprzedawcy części do Lexus RX:

zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
części moto2
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto części poznań
części szrot samochodowy
moto2.pl
moto2
części używane opel
gielda czesci
giełda części poznań
auto szrot
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
giełda części
auto części gliwice
auto części warszawa
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto części
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Pompa ABS Lexus RX Cena

Sprzedawcy części samochodowych Lexus RX przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-25 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-04-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lexus RX III przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lexus RX III 1.9 2009 dostawczy. Tanio Pompa ABS Lexus RX III 1.9 2009 dostawczy. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.9 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2010. Buda tego pojazdu to dostawczy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Lexus. Ten model RX wychodził w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Lexus RX wersja III. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Lexus RX. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. W komisie samochodowym mówili że Lexus RX w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus RX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Lexus RX. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do RX. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Gwarancja na pompa abs okazała się niepotrzebna, część była dobra. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa abs i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Lexus RX. Nadszedł czas znaleźć pompa abs. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Lexus RX. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa abs w Lexus RX. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa abs do Lexus RX. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pompa abs. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Chyba największa ilość pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Lexus RX na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lexus RX III

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lexus RX III
@parent