Pompa ABS Lexus SC II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lexus SC II FL
Pompa ABS Lexus SC II FL

Sprzedawcy części do Lexus SC:

giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
części używane poznań
gielda czesci
giełda części samochodowych
auto części poznań
części moto2
części używane amerykańskie
auto części gliwice
giełda części śląsk
moto2
giełda części słomczyn
części używane opel
auto części
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
giełda części poznań
giełda części
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
moto2.pl
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane

Cena Pompa ABS Lexus SC Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Lexus SC w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-03-25 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lexus SC II FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lexus SC II FL 1.9 2009 hatchback. Tanio Pompa ABS Lexus SC II FL 1.9 2009 hatchback. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.9 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2007. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia hatchback i twórcą tego pojazdu jest Lexus. Ten model SC wyprodukowany został w wersjach I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs i teraz mogłem naprawić samemu Lexus SC wersja II FL. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Lexus SC. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Warsztat ze specjalizacją mówi że Lexus SC to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus SC bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Lexus SC. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pompa abs do SC. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Dostałem pompa abs od ręki i od razu mogłem montować do auta. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Lexus SC. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio pompa abs. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Lexus SC. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa abs w Lexus SC. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Lexus SC. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Lexus SC na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lexus SC II FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lexus SC II FL
@parent