Pompa ABS Lexus

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lexus
Pompa ABS Lexus

Sprzedawcy części do Lexus :

moto2
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
auto części poznań
giełda części poznań
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto części warszawa
gielda czesci
części używane amerykańskie
auto szrot
części szrot samochodowy
giełda części
auto czesci zamienne
auto części
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
auto szrot samochodowy
moto2.pl
auto części słomczyn

Cena Pompa ABS Lexus Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Lexus przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-25 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-04-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lexus przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lexus 2.3 2000 hatchback. Tanio Pompa ABS Lexus 2.3 2000 hatchback. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2005. Bryła tego samochodu to hatchback i produkuje ten samochód marka Lexus. Ten model stworzony został w takich wersjach jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Lexus. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Lexus. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W niemieckim komisie mówili że Lexus to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Lexus. Kocham te samochody. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do ZZZ Inny. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa abs. Nie wiem czy pompa abs pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Lexus. Rozpocząłem poszukiwania pompa abs. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Lexus. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa abs w Lexus. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Lexus. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa abs. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Lexus na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lexus

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lexus
@parent