Pompa ABS Mazda 3 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mazda 3 II
Pompa ABS Mazda 3 II
Pompa ABS Mazda 3 II
Pompa ABS Mazda 3 II
Pompa ABS Mazda 3 II
Pompa ABS Mazda 3 II
Pompa ABS Mazda 3 II
Pompa ABS Mazda 3 II
Pompa ABS Mazda 3 II

Sprzedawcy części do Mazda 3:

giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
auto części
giełda części
moto2.pl
części używane poznań
części moto2
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
auto szrot
auto części poznań
gielda czesci
moto2
giełda części samochodowych
auto części gliwice
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
części używane opel
auto części warszawa
auto części słomczyn
auto czesci zamienne

Cena Pompa ABS Mazda 3 Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Mazda 3 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-03-25 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mazda 3 II przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mazda 3 II 1.6 2009 pickup. Tanio Pompa ABS Mazda 3 II 1.6 2009 pickup. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.6 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2009. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Mazda. Ten model 3 wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Mazda 3 wersja II. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Mazda 3. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Dowiedziałem się od kolegi że Mazda 3 w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mazda 3 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Mazda 3. Jestem dumny z posiadania tego auta. Raz tylko szukałem na szrocie pompa abs do 3. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa abs. Znalazłem pompa abs w dobrej cenie i dobrym stanie. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa abs. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Mazda 3. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Mazda 3. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić pompa abs w Mazda 3. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa abs do Mazda 3. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pompa abs. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części pompa abs. Widziałem na tym szrocie całe Mazda 3 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mazda 3 II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mazda 3 II
Pompa ABS Mazda 3 II Pompa ABS Mazda 3 II
@parent