Pompa ABS Mazda 6 II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mazda 6 II FL
Pompa ABS Mazda 6 II FL

Sprzedawcy części do Mazda 6:

czesci samochodowe uzywane
części moto2
auto kasacja części używane
moto2
giełda części samochodowych
auto części warszawa
auto części zamienne
auto części słomczyn
giełda części śląsk
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
auto części poznań
auto części
auto szrot
części używane opel
części używane amerykańskie
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto szrot samochodowy
gielda czesci
moto2.pl
giełda części
giełda części poznań
giełda części moto2.pl

Cena Pompa ABS Mazda 6 Cena

Używane części do Mazda 6 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa ABS. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-06-20 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mazda 6 II FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mazda 6 II FL 2.2 2010 van (minibus). Tanio Pompa ABS Mazda 6 II FL 2.2 2010 van (minibus). Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.2 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2010. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to van (minibus) i jest to auto producenta Mazda. Ten model 6 na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs i teraz mogłem naprawić samemu Mazda 6 wersja II FL. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Mazda 6. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Mazda 6 to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mazda 6 bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Mazda 6. Więc uwielbiam swój samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do 6. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa abs. Nie wiem czy pompa abs pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Moto2.pl znalazł dla mnie pompa abs poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Mazda 6. Gdzie ja znajdę takie tanie pompa abs. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Mazda 6. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić pompa abs w Mazda 6. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Mazda 6. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Mazda 6 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mazda 6 II FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mazda 6 II FL
@parent