Pompa ABS Mazda CX-5

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mazda CX-5
Pompa ABS Mazda CX-5
Pompa ABS Mazda CX-5
Pompa ABS Mazda CX-5
Pompa ABS Mazda CX-5
Pompa ABS Mazda CX-5
Pompa ABS Mazda CX-5
Pompa ABS Mazda CX-5

Sprzedawcy części do Mazda CX-5:

auto części poznań
gielda czesci
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
giełda części
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
auto części warszawa
moto2
auto części zamienne
auto części gliwice
giełda części słomczyn
auto szrot
części moto2
części szrot samochodowy
moto2.pl
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
części używane opel
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
części używane amerykańskie
części używane poznań
auto części

Cena Pompa ABS Mazda CX-5 Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Mazda CX-5 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-06-20 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mazda CX-5 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mazda CX-5 1.5 2004 hatchback. Tanio Pompa ABS Mazda CX-5 1.5 2004 hatchback. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.5 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 1999. Buda tego pojazdu to hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Mazda. Ten model CX-5 wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, suv, grand tour, 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM, skyactiv.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Mazda CX-5. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Mazda CX-5. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. W komisie samochodowym mówili że Mazda CX-5 w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mazda CX-5 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Mazda CX-5. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pompa abs do CX-5. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma pompa abs. Dostałem pompa abs od ręki i od razu mogłem montować do auta. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Mazda CX-5. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio pompa abs. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Mazda CX-5. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa abs w Mazda CX-5. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa abs do Mazda CX-5. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pompa abs. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. pompa abs. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Mazda CX-5 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mazda CX-5

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mazda CX-5
Pompa ABS Mazda CX-5 Pompa ABS Mazda CX-5
@parent