Pompa ABS Mercedes-Benz B-Klasa T245 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mercedes-Benz B-Klasa T245 FL
Pompa ABS Mercedes-Benz B-Klasa T245 FL

Sprzedawcy części do Mercedes-Benz B-Klasa:

auto czesci zamienne
auto części zamienne
moto2
giełda części samochodowych
moto2.pl
giełda części słomczyn
części moto2
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
auto kasacja części używane
gielda czesci
giełda części moto2.pl
auto części poznań
giełda części
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
części używane opel
części szrot samochodowy
części używane poznań
części używane amerykańskie
auto części
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot

Cena Pompa ABS Mercedes-Benz B-Klasa Cena

Oferty części używanych samochodowych Mercedes-Benz B-Klasa na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-03-25 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mercedes-Benz B-Klasa T245 FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mercedes-Benz B-Klasa T245 FL 1.9 2009 hatchback. Tanio Pompa ABS Mercedes-Benz B-Klasa T245 FL 1.9 2009 hatchback. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.9 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2010. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to hatchback i to auto wyprodukowano przez producenta Mercedes-Benz. Ten model B-Klasa wychodził w takich wersjach T245, T245 FL, W146.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie pompa abs . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Mercedes-Benz B-Klasa wersja T245 FL. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Mercedes-Benz B-Klasa. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Specjaliści mówią że Mercedes-Benz B-Klasa bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mercedes-Benz B-Klasa bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Mercedes-Benz B-Klasa. Kocham te samochody. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa abs do B-Klasa. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Znalazłem pompa abs w dobrej cenie i dobrym stanie. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Mercedes-Benz B-Klasa. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa abs. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Mercedes-Benz B-Klasa. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić pompa abs w Mercedes-Benz B-Klasa. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części pompa abs do Mercedes-Benz B-Klasa. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo pompa abs. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Mercedes-Benz B-Klasa na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mercedes-Benz B-Klasa T245 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mercedes-Benz B-Klasa T245 FL
@parent