Pompa ABS Mercedes-Benz CL C140 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mercedes-Benz CL C140 FL
Pompa ABS Mercedes-Benz CL C140 FL

Sprzedawcy części do Mercedes-Benz CL:

giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
auto części warszawa
części używane amerykańskie
moto2
moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
auto szrot
auto części zamienne
gielda czesci
auto części poznań
auto części
części używane poznań
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części używane opel

Cena Pompa ABS Mercedes-Benz CL Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Mercedes-Benz CL w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-25 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mercedes-Benz CL C140 FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mercedes-Benz CL C140 FL 1.6 1997 kombi. Tanio Pompa ABS Mercedes-Benz CL C140 FL 1.6 1997 kombi. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1998. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie kombi i jest to auto producenta Mercedes-Benz. Ten model CL wychodził w takich wersjach C140, C140 FL, C215, C215 FL, C216, C216 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Mercedes-Benz CL wersja C140 FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Mercedes-Benz CL. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Gdzieś na forum czytałem że Mercedes-Benz CL to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mercedes-Benz CL bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Mercedes-Benz CL. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to pompa abs do CL. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Kupione pompa abs było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Mercedes-Benz CL. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Mercedes-Benz CL. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu pompa abs w Mercedes-Benz CL. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Mercedes-Benz CL. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa abs. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Mercedes-Benz CL na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mercedes-Benz CL C140 FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mercedes-Benz CL C140 FL
@parent