Pompa ABS Mercedes-Benz S-Klasa W116

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mercedes-Benz S-Klasa W116
Pompa ABS Mercedes-Benz S-Klasa W116

Sprzedawcy części do Mercedes-Benz S-Klasa:

giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
części moto2
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
części używane poznań
auto części
giełda części poznań
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
części szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części
części używane opel
giełda części słomczyn
gielda czesci
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
moto2
moto2.pl
giełda części samochodowych

Cena Pompa ABS Mercedes-Benz S-Klasa Cena

Sprzedawcy części samochodowych Mercedes-Benz S-Klasa na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-06-20 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mercedes-Benz S-Klasa W116 przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mercedes-Benz S-Klasa W116 1.8 1979 kombi. Tanio Pompa ABS Mercedes-Benz S-Klasa W116 1.8 1979 kombi. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.8 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1973. Kasta tego samochodu to kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Mercedes-Benz. Ten model S-Klasa wyprodukowany został w wersjach W116, W126, W140, W140 FL, W220, W220 FL, W221, W221 FL, W222.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś pompa abs . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Mercedes-Benz S-Klasa wersja W116. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Mercedes-Benz S-Klasa. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Gdzieś na forum czytałem że Mercedes-Benz S-Klasa opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mercedes-Benz S-Klasa bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Mercedes-Benz S-Klasa. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa abs do S-Klasa. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa abs. Gwarancja na pompa abs okazała się niepotrzebna, część była dobra. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Mercedes-Benz S-Klasa. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Mercedes-Benz S-Klasa. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  pompa abs w Mercedes-Benz S-Klasa. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę pompa abs do Mercedes-Benz S-Klasa. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Mercedes-Benz S-Klasa na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mercedes-Benz S-Klasa W116

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mercedes-Benz S-Klasa W116
@parent