Pompa ABS Mercedes-Benz SL R107

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mercedes-Benz SL R107
Pompa ABS Mercedes-Benz SL R107

Sprzedawcy części do Mercedes-Benz SL:

auto szrot
auto części poznań
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
auto części
auto szrot samochodowy
moto2
auto części zamienne
części używane poznań
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
części używane opel
części używane amerykańskie
gielda czesci
moto2.pl
auto części gliwice
giełda części
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto części warszawa
giełda części śląsk
części moto2

Cena Pompa ABS Mercedes-Benz SL Cena

Tanie części do Mercedes-Benz SL w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mercedes-Benz SL R107 i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mercedes-Benz SL R107 1.9 1972 pickup. Tanio Pompa ABS Mercedes-Benz SL R107 1.9 1972 pickup. Pojemność tego auta to 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1980. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie pickup i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Mercedes-Benz. Ten model SL wyszedł na cały świat w wersjach takich jak R107, R129, R129 FL, R230, R230 FL, R230 FL II, R231.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pompa abs i teraz mogłem naprawić samemu Mercedes-Benz SL wersja R107. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Mercedes-Benz SL. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Specjaliści mówią że Mercedes-Benz SL bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mercedes-Benz SL bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Mercedes-Benz SL. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa abs do SL. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Nie wiem czy pompa abs pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa abs. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Mercedes-Benz SL. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio pompa abs. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Mercedes-Benz SL. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa abs w Mercedes-Benz SL. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części pompa abs do Mercedes-Benz SL. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Mercedes-Benz SL na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mercedes-Benz SL R107

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mercedes-Benz SL R107
@parent