Pompa ABS Mercedes-Benz SLK R172

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mercedes-Benz SLK R172
Pompa ABS Mercedes-Benz SLK R172

Sprzedawcy części do Mercedes-Benz SLK:

auto części
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
moto2.pl
auto części warszawa
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części gliwice
giełda części śląsk
części używane opel
moto2
części używane poznań
auto części zamienne
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
części moto2
części używane amerykańskie
giełda części
auto szrot
auto części poznań
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe

Cena Pompa ABS Mercedes-Benz SLK Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Mercedes-Benz SLK przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-25 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mercedes-Benz SLK R172 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na magazynie już tylko 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mercedes-Benz SLK R172 2.4 2011 sedan. Tanio Pompa ABS Mercedes-Benz SLK R172 2.4 2011 sedan. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.4 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2011. Kasta tego samochodu to sedan i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Mercedes-Benz. Ten model SLK wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak R170, R170 FL, R171, R171 FL, R172.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Mercedes-Benz SLK wersja R172. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Mercedes-Benz SLK. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Specjaliści mówią że Mercedes-Benz SLK bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mercedes-Benz SLK bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Mercedes-Benz SLK. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do SLK. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa abs. Kupiłem pompa abs i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Gdzie szukać pompa abs najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Mercedes-Benz SLK. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa abs. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Mercedes-Benz SLK. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu pompa abs w Mercedes-Benz SLK. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części pompa abs do Mercedes-Benz SLK. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Mercedes-Benz SLK na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mercedes-Benz SLK R172

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mercedes-Benz SLK R172
@parent