Pompa ABS Mercedes-Benz Vito W447

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mercedes-Benz Vito W447
Pompa ABS Mercedes-Benz Vito W447

Sprzedawcy części do Mercedes-Benz Vito:

auto części poznań
auto części gliwice
auto części
moto2
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
gielda czesci
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
części używane amerykańskie
giełda części
giełda części śląsk
auto części warszawa
części szrot samochodowy
części używane poznań
auto szrot

Cena Pompa ABS Mercedes-Benz Vito Cena

Używane części do Mercedes-Benz Vito i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Oferty części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-25 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mercedes-Benz Vito W447 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mercedes-Benz Vito W447 1.6 2018 cabrio. Tanio Pompa ABS Mercedes-Benz Vito W447 1.6 2018 cabrio. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.6 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2017. Nadwozie w tym samochodziku to cabrio i ten samochód produkuje Mercedes-Benz. Ten model Vito pojawił się na rynku w wersjach W638, W639 FL, W639, W639 FL, W447.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Mercedes-Benz Vito wersja W447. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Mercedes-Benz Vito. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W komisie samochodowym mówili że Mercedes-Benz Vito to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mercedes-Benz Vito bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Mercedes-Benz Vito. Ważne że jestem z niego zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa abs do Vito. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zgłosiłem poszukiwanie pompa abs na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Mercedes-Benz Vito. Rozpocząłem poszukiwania pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Mercedes-Benz Vito. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę pompa abs w Mercedes-Benz Vito. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Mercedes-Benz Vito. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele pompa abs. Zobaczyłem na tym placu calutkie Mercedes-Benz Vito na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mercedes-Benz Vito W447

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mercedes-Benz Vito W447
@parent