Pompa ABS Mitsubishi Eclipse II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mitsubishi Eclipse II
Pompa ABS Mitsubishi Eclipse II

Sprzedawcy części do Mitsubishi Eclipse:

giełda części samochodowych
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto szrot
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
giełda części
gielda czesci
części używane amerykańskie
giełda części poznań
giełda części słomczyn
części używane poznań
auto części zamienne
auto czesci zamienne
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
części uzywane samochodowe
części moto2
auto części słomczyn
auto części poznań
części szrot samochodowy

Cena Pompa ABS Mitsubishi Eclipse Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Mitsubishi Eclipse na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-25 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mitsubishi Eclipse II przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent tych pięknych części ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mitsubishi Eclipse II 1.5 1996 pickup. Tanio Pompa ABS Mitsubishi Eclipse II 1.5 1996 pickup. Auto te ma pojemność silniczka 1.5 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 1996. Buda tego auta to pickup i jest to pojazd marki Mitsubishi. Ten model Eclipse wyprodukowany został w wersjach I, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Mitsubishi Eclipse wersja II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Mitsubishi Eclipse. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Czytałem na forum, że Mitsubishi Eclipse to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Eclipse bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Mitsubishi Eclipse. Kocham te samochody. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa abs do Eclipse. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma pompa abs. Poszukałem pompa abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa abs. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Mitsubishi Eclipse. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa abs. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Mitsubishi Eclipse. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu pompa abs w Mitsubishi Eclipse. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Mitsubishi Eclipse. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pompa abs. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo pompa abs. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Mitsubishi Eclipse na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mitsubishi Eclipse II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mitsubishi Eclipse II
@parent