Pompa ABS Mitsubishi Eclipse III FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mitsubishi Eclipse III FL
Pompa ABS Mitsubishi Eclipse III FL

Sprzedawcy części do Mitsubishi Eclipse:

gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
auto części warszawa
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
auto szrot
części szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części samochodowych
części moto2
moto2.pl
auto części poznań
auto części zamienne
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
auto części
części używane poznań

Cena Pompa ABS Mitsubishi Eclipse Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Mitsubishi Eclipse znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa ABS. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mitsubishi Eclipse III FL przeznaczona na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mitsubishi Eclipse III FL 2.3 2003 SUV. Tanio Pompa ABS Mitsubishi Eclipse III FL 2.3 2003 SUV. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2004. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia SUV i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Mitsubishi. Ten model Eclipse dostępny jest w wersjach I, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Mitsubishi Eclipse wersja III FL. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Mitsubishi Eclipse. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Gdzieś na forum czytałem że Mitsubishi Eclipse W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Eclipse bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Mitsubishi Eclipse. Kocham te samochody. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie pompa abs do Eclipse. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa abs. Już nie szukam pompa abs wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Jak nie dostanę pompa abs na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Mitsubishi Eclipse. Rozpocząłem poszukiwania pompa abs. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Mitsubishi Eclipse. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa abs w Mitsubishi Eclipse. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę pompa abs do Mitsubishi Eclipse. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa abs. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Mitsubishi Eclipse na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mitsubishi Eclipse III FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mitsubishi Eclipse III FL
@parent