Pompa ABS Mitsubishi Galant VI

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mitsubishi Galant VI
Pompa ABS Mitsubishi Galant VI

Sprzedawcy części do Mitsubishi Galant:

moto2.pl
moto2
auto części warszawa
auto części
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
gielda czesci
giełda części
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
giełda części poznań
części używane poznań
giełda części słomczyn
części używane opel
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
części moto2
auto części gliwice
auto szrot
giełda części moto2.pl

Cena Pompa ABS Mitsubishi Galant Cena

Ogłoszenia części samochodowych Mitsubishi Galant i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-25 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mitsubishi Galant VI przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mitsubishi Galant VI 2.0 1999 cabrio. Tanio Pompa ABS Mitsubishi Galant VI 2.0 1999 cabrio. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.0 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2002. Nadwozie w tym samochodziku to cabrio i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Mitsubishi. Ten model Galant pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach VI, V, VI, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Mitsubishi Galant wersja VI. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Mitsubishi Galant. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Czytałem na forum, że Mitsubishi Galant to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Galant bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Mitsubishi Galant. Więc uwielbiam swój samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa abs do Galant. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma pompa abs. Nie wiem czy pompa abs pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zgłosiłem poszukiwanie pompa abs na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Mitsubishi Galant. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa abs. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Mitsubishi Galant. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę pompa abs w Mitsubishi Galant. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Mitsubishi Galant. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo pompa abs. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Mitsubishi Galant na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mitsubishi Galant VI

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mitsubishi Galant VI
@parent