Pompa ABS Mitsubishi Space Runner II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Mitsubishi Space Runner II
Pompa ABS Mitsubishi Space Runner II

Sprzedawcy części do Mitsubishi Space Runner:

giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
gielda czesci
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
auto części zamienne
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
moto2
auto części poznań
giełda części
części moto2
auto szrot
auto części gliwice
części używane poznań
części uzywane samochodowe
części używane opel
auto szrot samochodowy
moto2.pl
giełda części poznań

Cena Pompa ABS Mitsubishi Space Runner Cena

Tanie części do Mitsubishi Space Runner i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-25 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Mitsubishi Space Runner II jest wystawione do sprzedania. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Mitsubishi Space Runner II 2.0 2001 van (minibus). Tanio Pompa ABS Mitsubishi Space Runner II 2.0 2001 van (minibus). Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.0 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2001. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to van (minibus) i produkuje ten samochód marka Mitsubishi. Ten model Space Runner wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Mitsubishi Space Runner wersja II. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Mitsubishi Space Runner. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Widziałem wczoraj w gazecie że Mitsubishi Space Runner to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Space Runner bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Mitsubishi Space Runner. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do Space Runner. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Moto2.pl znalazł dla mnie pompa abs poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Mitsubishi Space Runner. Nie pozostało nic innego jak znaleźć pompa abs. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Mitsubishi Space Runner. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić pompa abs w Mitsubishi Space Runner. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pompa abs do Mitsubishi Space Runner. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Chyba największa ilość pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Mitsubishi Space Runner na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Mitsubishi Space Runner II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Mitsubishi Space Runner II
@parent