Pompa ABS Nissan 300 ZX

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan 300 ZX
Pompa ABS Nissan 300 ZX
Pompa ABS Nissan 300 ZX
Pompa ABS Nissan 300 ZX
Pompa ABS Nissan 300 ZX
Pompa ABS Nissan 300 ZX
Pompa ABS Nissan 300 ZX
Pompa ABS Nissan 300 ZX

Sprzedawcy części do Nissan 300 ZX:

auto szrot samochodowy
auto szrot
moto2
części używane opel
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
auto części poznań
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
części szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części
giełda części samochodowych
giełda części
części moto2
auto kasacja części używane
moto2.pl
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk

Cena Pompa ABS Nissan 300 ZX Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Nissan 300 ZX pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-03-25 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-04-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan 300 ZX przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan 300 ZX 2.3 2005 pickup. Tanio Pompa ABS Nissan 300 ZX 2.3 2005 pickup. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2008. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu pickup i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Nissan. Ten model 300 ZX pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś pompa abs . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Nissan 300 ZX. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Nissan 300 ZX. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ktoś na facebooku pisał że Nissan 300 ZX to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan 300 ZX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Nissan 300 ZX. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do 300 ZX. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa abs. Kupione pompa abs było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa abs. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Nissan 300 ZX. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa abs. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Nissan 300 ZX. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  pompa abs w Nissan 300 ZX. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Nissan 300 ZX. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Nissan 300 ZX na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan 300 ZX

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan 300 ZX
Pompa ABS Nissan 300 ZX Pompa ABS Nissan 300 ZX
@parent