Pompa ABS Nissan Almera II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Almera II
Pompa ABS Nissan Almera II
Pompa ABS Nissan Almera II
Pompa ABS Nissan Almera II
Pompa ABS Nissan Almera II
Pompa ABS Nissan Almera II
Pompa ABS Nissan Almera II
Pompa ABS Nissan Almera II

Sprzedawcy części do Nissan Almera:

giełda części poznań
auto części słomczyn
moto2
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
części moto2
giełda części
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części samochodowych
auto części
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
giełda części śląsk
części używane opel
auto szrot
gielda czesci

Cena Pompa ABS Nissan Almera Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Nissan Almera przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-25 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Almera II jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Almera II 2.4 2002 kombi. Tanio Pompa ABS Nissan Almera II 2.4 2002 kombi. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.4 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2002. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to kombi i produkuje ten samochód marka Nissan. Ten model Almera wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, n16, N16.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa abs i teraz mogłem naprawić samemu Nissan Almera wersja II. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Nissan Almera. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Warsztat ze specjalizacją mówi że Nissan Almera to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Almera bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Nissan Almera. Jestem dumny z posiadania tego auta. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pompa abs do Almera. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa abs. Kupione pompa abs było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Nissan Almera. Musiałem poszukać  pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Nissan Almera. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu pompa abs w Nissan Almera. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Nissan Almera. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio pompa abs. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Chyba największa ilość pompa abs. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Nissan Almera na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Almera II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Almera II
Pompa ABS Nissan Almera II Pompa ABS Nissan Almera II
@parent