Pompa ABS Nissan Maxima III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III

Sprzedawcy części do Nissan Maxima:

auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
moto2.pl
auto części poznań
auto części gliwice
części moto2
auto części
moto2
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
giełda części
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
gielda czesci
części używane poznań
giełda części śląsk
auto części warszawa
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl

Cena Pompa ABS Nissan Maxima Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Nissan Maxima w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-06-20 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Maxima III przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Maxima III 2.0 1995 terenowy. Tanio Pompa ABS Nissan Maxima III 2.0 1995 terenowy. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.0 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 1993. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie terenowy i producentem tego pojazdu jest Nissan. Ten model Maxima wyszedł na cały świat w wersjach takich jak III, IV, V, VI, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Nissan Maxima wersja III. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Nissan Maxima. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W komisie samochodowym mówili że Nissan Maxima to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Maxima bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Nissan Maxima. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do Maxima. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa abs. Poszukałem pompa abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wpisałem pompa abs na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Nissan Maxima. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Nissan Maxima. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu pompa abs w Nissan Maxima. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pompa abs do Nissan Maxima. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa abs. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Nissan Maxima na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Maxima III

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Maxima III
Pompa ABS Nissan Maxima III Pompa ABS Nissan Maxima III
@parent