Pompa ABS Nissan Maxima IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Maxima IV
Pompa ABS Nissan Maxima IV
Pompa ABS Nissan Maxima IV
Pompa ABS Nissan Maxima IV
Pompa ABS Nissan Maxima IV
Pompa ABS Nissan Maxima IV
Pompa ABS Nissan Maxima IV
Pompa ABS Nissan Maxima IV
Pompa ABS Nissan Maxima IV

Sprzedawcy części do Nissan Maxima:

części uzywane samochodowe
moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
auto części
moto2.pl
auto części zamienne
auto części słomczyn
auto części gliwice
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto szrot
części używane opel
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
giełda części moto2.pl
części moto2
auto czesci zamienne
giełda części poznań

Cena Pompa ABS Nissan Maxima Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Nissan Maxima możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-25 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Maxima IV jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Maxima IV 1.6 2000 terenowy. Tanio Pompa ABS Nissan Maxima IV 1.6 2000 terenowy. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2000. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to terenowy i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Nissan. Ten model Maxima pojawił się na rynku w wersjach III, IV, V, VI, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa abs . Wiedziałem jak to zamontować do Nissan Maxima wersja IV. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Nissan Maxima. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Dowiedziałem się od kolegi że Nissan Maxima to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Maxima bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Nissan Maxima. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa abs do Maxima. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Dostałem pompa abs od ręki i od razu mogłem montować do auta. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wpisałem pompa abs na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Nissan Maxima. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Nissan Maxima. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa abs w Nissan Maxima. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Nissan Maxima. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa abs. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. pompa abs. Zobaczyłem na tym placu calutkie Nissan Maxima na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Maxima IV

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Maxima IV
Pompa ABS Nissan Maxima IV Pompa ABS Nissan Maxima IV
@parent