Pompa ABS Nissan Micra K12

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Micra K12
Pompa ABS Nissan Micra K12
Pompa ABS Nissan Micra K12
Pompa ABS Nissan Micra K12
Pompa ABS Nissan Micra K12
Pompa ABS Nissan Micra K12
Pompa ABS Nissan Micra K12
Pompa ABS Nissan Micra K12

Sprzedawcy części do Nissan Micra:

auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto części poznań
giełda części słomczyn
części używane opel
auto czesci zamienne
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
auto części słomczyn
auto części
auto części gliwice
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
giełda części
auto części warszawa
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
części moto2
gielda czesci

Cena Pompa ABS Nissan Micra Cena

Używane części do Nissan Micra w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-06-20 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Micra K12 jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Micra K12 2.0 2003 cabrio. Tanio Pompa ABS Nissan Micra K12 2.0 2003 cabrio. Pojemność tego auta to 2.0 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2005. Kasta tego samochodu to cabrio i to auto wyprodukowano przez producenta Nissan. Ten model Micra wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak K10, K11, K11 FL, K11 FL II, K12, K12 FL, K13, K13 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pompa abs . Więc mogłem samemu naprawić swoje Nissan Micra wersja K12. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Nissan Micra. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Warsztat ze specjalizacją mówi że Nissan Micra to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Micra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Nissan Micra. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Raz tylko szukałem na szrocie pompa abs do Micra. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma pompa abs. Już nie szukam pompa abs wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zgłosiłem poszukiwanie pompa abs na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Nissan Micra. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa abs. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Nissan Micra. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa abs w Nissan Micra. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Nissan Micra. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pompa abs. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Widziałem na tym szrocie całe Nissan Micra na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Micra K12

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Micra K12
Pompa ABS Nissan Micra K12 Pompa ABS Nissan Micra K12
@parent