Pompa ABS Nissan Murano II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Murano II FL
Pompa ABS Nissan Murano II FL
Pompa ABS Nissan Murano II FL
Pompa ABS Nissan Murano II FL
Pompa ABS Nissan Murano II FL
Pompa ABS Nissan Murano II FL
Pompa ABS Nissan Murano II FL
Pompa ABS Nissan Murano II FL
Pompa ABS Nissan Murano II FL

Sprzedawcy części do Nissan Murano:

giełda części moto2.pl
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
moto2
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
części używane poznań
giełda części
giełda części śląsk
części używane opel
auto części zamienne
części szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
auto części warszawa
giełda części poznań
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
auto kasacja części używane
auto części
części moto2
moto2.pl

Cena Pompa ABS Nissan Murano Cena

Sprzedawcy części samochodowych Nissan Murano pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-03-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Murano II FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Murano II FL 1.6 2017 coupe. Tanio Pompa ABS Nissan Murano II FL 1.6 2017 coupe. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2014. Buda tego pięknego auta występuje w coupe i producentem tego pojazdu jest Nissan. Ten model Murano wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs i teraz mogłem naprawić samemu Nissan Murano wersja II FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Nissan Murano. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ludzie mówią, że Nissan Murano to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Murano bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Nissan Murano. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do Murano. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Wszystko było na miejscu z pompa abs nie było problemu wszystko sprawne Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem po części używane pompa abs do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Nissan Murano. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Nissan Murano. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu pompa abs w Nissan Murano. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Nissan Murano. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pompa abs. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Nissan Murano na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Murano II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Murano II FL
Pompa ABS Nissan Murano II FL Pompa ABS Nissan Murano II FL
@parent