Pompa ABS Nissan Pathfinder I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Pathfinder I
Pompa ABS Nissan Pathfinder I
Pompa ABS Nissan Pathfinder I
Pompa ABS Nissan Pathfinder I
Pompa ABS Nissan Pathfinder I
Pompa ABS Nissan Pathfinder I
Pompa ABS Nissan Pathfinder I
Pompa ABS Nissan Pathfinder I

Sprzedawcy części do Nissan Pathfinder:

części używane poznań
auto czesci zamienne
części moto2
auto części zamienne
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części
moto2
auto części gliwice
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto szrot
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
auto części
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
giełda części poznań
auto części warszawa

Cena Pompa ABS Nissan Pathfinder Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Nissan Pathfinder i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-25 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Pathfinder I i wstawiona została do taniej sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Pathfinder I 1.6 1987 pickup. Tanio Pompa ABS Nissan Pathfinder I 1.6 1987 pickup. Auto te ma pojemność silniczka 1.6 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1989. Kasta tego samochodu to pickup i produkuje ten samochód marka Nissan. Ten model Pathfinder wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Nissan Pathfinder wersja I. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Nissan Pathfinder. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Gdzieś na forum czytałem że Nissan Pathfinder to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Pathfinder bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Nissan Pathfinder. Więc uwielbiam swój samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa abs do Pathfinder. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa abs. Znalazłem pompa abs w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa abs. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Nissan Pathfinder. Z moim kumplem czas zacząć szukać pompa abs. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Nissan Pathfinder. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu pompa abs w Nissan Pathfinder. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Nissan Pathfinder. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa abs. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo pompa abs. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Nissan Pathfinder na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Pathfinder I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Pathfinder I
Pompa ABS Nissan Pathfinder I Pompa ABS Nissan Pathfinder I
@parent