Pompa ABS Nissan Pathfinder II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Pathfinder II
Pompa ABS Nissan Pathfinder II
Pompa ABS Nissan Pathfinder II
Pompa ABS Nissan Pathfinder II
Pompa ABS Nissan Pathfinder II
Pompa ABS Nissan Pathfinder II
Pompa ABS Nissan Pathfinder II
Pompa ABS Nissan Pathfinder II
Pompa ABS Nissan Pathfinder II

Sprzedawcy części do Nissan Pathfinder:

auto części gliwice
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
auto części zamienne
gielda czesci
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
części moto2
auto części słomczyn
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
giełda części
części używane opel
moto2
giełda części poznań
auto czesci zamienne
auto szrot
auto kasacja części używane
moto2.pl
części używane poznań
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto części poznań

Cena Pompa ABS Nissan Pathfinder Cena

Używane części do Nissan Pathfinder i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-06-20 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Pathfinder II i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Pathfinder II 2.2 1997 sedan. Tanio Pompa ABS Nissan Pathfinder II 2.2 1997 sedan. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.2 i wyprodukowano go w roku 1995. Nadwozie w tym samochodziku to sedan i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Nissan. Ten model Pathfinder pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Nissan Pathfinder wersja II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Nissan Pathfinder. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Specjaliści mówią że Nissan Pathfinder to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Pathfinder bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Nissan Pathfinder. Jestem dumny z posiadania tego auta. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to pompa abs do Pathfinder. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Wszystko było na miejscu z pompa abs nie było problemu wszystko sprawne Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Gdzie szukać pompa abs najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Nissan Pathfinder. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Nissan Pathfinder. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę pompa abs w Nissan Pathfinder. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pompa abs do Nissan Pathfinder. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Było tam mega dużo pompa abs. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Nissan Pathfinder na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Pathfinder II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Pathfinder II
Pompa ABS Nissan Pathfinder II Pompa ABS Nissan Pathfinder II
@parent