Pompa ABS Nissan Sunny

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Sunny
Pompa ABS Nissan Sunny
Pompa ABS Nissan Sunny
Pompa ABS Nissan Sunny
Pompa ABS Nissan Sunny
Pompa ABS Nissan Sunny
Pompa ABS Nissan Sunny
Pompa ABS Nissan Sunny
Pompa ABS Nissan Sunny

Sprzedawcy części do Nissan Sunny:

auto szrot
giełda części moto2.pl
moto2
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
części używane opel
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
giełda części
auto kasacja części używane
części moto2
gielda czesci
auto części poznań
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto części
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
giełda części poznań

Cena Pompa ABS Nissan Sunny Cena

Używane części do Nissan Sunny znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa ABS. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-06-20 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Sunny i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Sunny 1.9 2004 dostawczy. Tanio Pompa ABS Nissan Sunny 1.9 2004 dostawczy. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.9 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2006. Nadwozie w tym samochodziku to dostawczy i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Nissan. Ten model Sunny pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, SEDAN, n14, n14, 1.4 lx, Gti, N14, sedan, hathback, III LIFTBACK, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, III LIFTBACK HOLIDAY, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, N 14, 4d 1.6 lx, III LIFTBACK HOLIDAY 5 dzwiowy, n14, osobowy.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Nissan Sunny. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Nissan Sunny. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Widziałem wczoraj w gazecie że Nissan Sunny opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Sunny bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Nissan Sunny. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do Sunny. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa abs. Dostałem pompa abs od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa abs i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Nissan Sunny. Żona każe mi teraz poszukać pompa abs. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Nissan Sunny. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa abs w Nissan Sunny. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę pompa abs do Nissan Sunny. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa abs. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Nissan Sunny na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Sunny

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Sunny
Pompa ABS Nissan Sunny Pompa ABS Nissan Sunny
@parent