Pompa ABS Nissan Xterra

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Xterra
Pompa ABS Nissan Xterra
Pompa ABS Nissan Xterra
Pompa ABS Nissan Xterra
Pompa ABS Nissan Xterra
Pompa ABS Nissan Xterra
Pompa ABS Nissan Xterra
Pompa ABS Nissan Xterra
Pompa ABS Nissan Xterra

Sprzedawcy części do Nissan Xterra:

auto części
auto szrot samochodowy
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
części używane amerykańskie
części używane opel
auto części gliwice
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
moto2
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
giełda części
części używane poznań
auto części poznań
giełda części śląsk

Cena Pompa ABS Nissan Xterra Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Nissan Xterra pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-03-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Xterra jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Xterra 2.2 2006 terenowy. Tanio Pompa ABS Nissan Xterra 2.2 2006 terenowy. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.2 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1999. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to terenowy i jest to auto producenta Nissan. Ten model Xterra możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, Se, III, nissan, nissan, WD22, Van, se, se, WD22, Wd22.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pompa abs . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Nissan Xterra. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Nissan Xterra. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Gdzieś na forum czytałem że Nissan Xterra to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Xterra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Nissan Xterra. Ważne że mi się nie psuje. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do Xterra. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Już nie szukam pompa abs wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Wpisałem pompa abs na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Nissan Xterra. Gdzie ja znajdę takie tanie pompa abs. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Nissan Xterra. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu pompa abs w Nissan Xterra. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Nissan Xterra. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa abs. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Nissan Xterra na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Xterra

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Xterra
Pompa ABS Nissan Xterra Pompa ABS Nissan Xterra
@parent