Pompa ABS Opel Astra F

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Opel Astra F
Pompa ABS Opel Astra F
Pompa ABS Opel Astra F
Pompa ABS Opel Astra F
Pompa ABS Opel Astra F
Pompa ABS Opel Astra F
Pompa ABS Opel Astra F
Pompa ABS Opel Astra F

Sprzedawcy części do Opel Astra:

auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
giełda części poznań
moto2
moto2.pl
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
giełda części śląsk
części używane poznań
giełda części moto2.pl
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
części szrot samochodowy
części używane opel
części moto2
auto części zamienne
giełda części
giełda części samochodowych
auto części
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto szrot

Cena Pompa ABS Opel Astra Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Opel Astra na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-06-20 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Opel Astra F i widnieje tutaj jako do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Opel Astra F 1.8 1994 van (minibus). Tanio Pompa ABS Opel Astra F 1.8 1994 van (minibus). Samochód ten posiada pojemność silnika 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1991. Nadwozie tego pojazdu to van (minibus) i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Opel. Ten model Astra na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach F, F FL, G, H, H FL, J, J FL, osobowa, combi, F, 2, 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Opel Astra wersja F. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Opel Astra. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Specjaliści mówią że Opel Astra to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Astra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Opel Astra. Ważne że mi się nie psuje. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do Astra. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa abs. Znalazłem pompa abs w dobrej cenie i dobrym stanie. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie pompa abs poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Opel Astra. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa abs. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Opel Astra. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  pompa abs w Opel Astra. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Opel Astra. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pompa abs. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Opel Astra na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Opel Astra F

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Opel Astra F
Pompa ABS Opel Astra F Pompa ABS Opel Astra F
@parent