Pompa ABS Opel Corsa D

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Opel Corsa D
Pompa ABS Opel Corsa D
Pompa ABS Opel Corsa D
Pompa ABS Opel Corsa D
Pompa ABS Opel Corsa D
Pompa ABS Opel Corsa D
Pompa ABS Opel Corsa D
Pompa ABS Opel Corsa D

Sprzedawcy części do Opel Corsa:

auto czesci zamienne
auto części zamienne
części moto2
części szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto szrot
części używane opel
moto2
giełda części śląsk
auto części
części używane amerykańskie
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto części warszawa
giełda części
części uzywane samochodowe
auto części poznań
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy

Cena Pompa ABS Opel Corsa Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Opel Corsa w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-25 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Opel Corsa D przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent ma na magazynie już tylko 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Opel Corsa D 2.2 2008 hatchback. Tanio Pompa ABS Opel Corsa D 2.2 2008 hatchback. Pojemność tego auta to 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2007. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu hatchback i twórcą tego pojazdu jest Opel. Ten model Corsa na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach A, B, B FL, C, C FL, D, D FL, E, c.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Opel Corsa wersja D. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Opel Corsa. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Ktoś na facebooku pisał że Opel Corsa to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Corsa bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Opel Corsa. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do Corsa. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa abs. Już nie szukam pompa abs wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Opel Corsa. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Opel Corsa. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu pompa abs w Opel Corsa. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pompa abs do Opel Corsa. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa abs. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Opel Corsa na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Opel Corsa D

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Opel Corsa D
Pompa ABS Opel Corsa D Pompa ABS Opel Corsa D
@parent