Pompa ABS Opel Vectra B

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Opel Vectra B
Pompa ABS Opel Vectra B
Pompa ABS Opel Vectra B
Pompa ABS Opel Vectra B
Pompa ABS Opel Vectra B
Pompa ABS Opel Vectra B
Pompa ABS Opel Vectra B
Pompa ABS Opel Vectra B

Sprzedawcy części do Opel Vectra:

giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
moto2.pl
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
giełda części
gielda czesci
giełda części śląsk
części używane poznań
auto szrot
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
auto części gliwice
auto części poznań
auto części
auto kasacja części używane
auto części warszawa
części używane opel
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe

Cena Pompa ABS Opel Vectra Cena

Ogłoszenia części samochodowych Opel Vectra pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-25 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Opel Vectra B przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Opel Vectra B 2.2 1996 dostawczy. Tanio Pompa ABS Opel Vectra B 2.2 1996 dostawczy. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.2 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1999. Nadwozie tego pojazdu to dostawczy i twórcą tego pojazdu jest Opel. Ten model Vectra wychodził w takich wersjach A, B, B FL, C, C FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Opel Vectra wersja B. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Opel Vectra. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ludzie mówią, że Opel Vectra w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Vectra bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Opel Vectra. Ważne że mi się nie psuje. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do Vectra. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten pompa abs. Znalazłem pompa abs w dobrej cenie i dobrym stanie. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa abs i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Opel Vectra. Gdzie ja znajdę takie tanie pompa abs. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Opel Vectra. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa abs w Opel Vectra. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa abs do Opel Vectra. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Opel Vectra na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Opel Vectra B

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Opel Vectra B
Pompa ABS Opel Vectra B Pompa ABS Opel Vectra B
@parent