Pompa ABS Rover 45

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Rover 45
Pompa ABS Rover 45

Sprzedawcy części do Rover 45:

auto czesci zamienne
części używane poznań
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
części używane opel
części używane amerykańskie
auto części poznań
giełda części
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto szrot
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części
giełda części poznań
auto części zamienne
moto2
giełda części śląsk
auto części gliwice
auto części słomczyn
części moto2

Cena Pompa ABS Rover 45 Cena

Używane części do Rover 45 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-25 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Rover 45 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Rover 45 1.9 2002 kombi. Tanio Pompa ABS Rover 45 1.9 2002 kombi. Pojemność tego auta to 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2000. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to kombi i jest to pojazd marki Rover. Ten model 45 pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem pompa abs i teraz mogłem naprawić samemu Rover 45. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Rover 45. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Dowiedziałem się od kolegi że Rover 45 W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Rover 45 bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Rover 45. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pompa abs do 45. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa abs. Kupione pompa abs było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Rover 45. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć pompa abs. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Rover 45. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  pompa abs w Rover 45. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę pompa abs do Rover 45. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Rover 45 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Rover 45

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Rover 45
@parent