Pompa ABS Saab 9-3 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Saab 9-3 I
Pompa ABS Saab 9-3 I
Pompa ABS Saab 9-3 I
Pompa ABS Saab 9-3 I
Pompa ABS Saab 9-3 I
Pompa ABS Saab 9-3 I
Pompa ABS Saab 9-3 I
Pompa ABS Saab 9-3 I
Pompa ABS Saab 9-3 I

Sprzedawcy części do Saab 9-3:

części używane amerykańskie
moto2
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto części zamienne
części szrot samochodowy
części moto2
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
auto szrot
auto części warszawa
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto części
gielda czesci
części używane poznań
auto szrot samochodowy
auto części poznań
giełda części słomczyn

Cena Pompa ABS Saab 9-3 Cena

Oferta części samochodowych Saab 9-3 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-06-20 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Saab 9-3 I i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Saab 9-3 I 1.8 2000 coupe. Tanio Pompa ABS Saab 9-3 I 1.8 2000 coupe. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.8 i wyprodukowany został w roku 2002. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu coupe i to auto wyprodukowano przez producenta Saab. Ten model 9-3 wyprodukowany został w wersjach I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Saab 9-3 wersja I. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Saab 9-3. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ludzie mówią, że Saab 9-3 to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Saab 9-3 bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Saab 9-3. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie pompa abs do 9-3. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa abs. Kupiłem pompa abs i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem po części używane pompa abs do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Saab 9-3. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Saab 9-3. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić pompa abs w Saab 9-3. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa abs do Saab 9-3. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Tam mają dużo pompa abs. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Saab 9-3 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Saab 9-3 I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Saab 9-3 I
Pompa ABS Saab 9-3 I Pompa ABS Saab 9-3 I
@parent