Pompa ABS Saab 900 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Saab 900 II
Pompa ABS Saab 900 II
Pompa ABS Saab 900 II
Pompa ABS Saab 900 II
Pompa ABS Saab 900 II
Pompa ABS Saab 900 II
Pompa ABS Saab 900 II
Pompa ABS Saab 900 II
Pompa ABS Saab 900 II

Sprzedawcy części do Saab 900:

zamienne czesci samochodowe
giełda części
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
moto2
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
części używane opel
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
auto części poznań
auto części warszawa
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
moto2.pl
części używane poznań
auto części
części używane amerykańskie
części moto2
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
auto części słomczyn

Cena Pompa ABS Saab 900 Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Saab 900 możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa ABS. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-06-20 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-07-17 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Saab 900 II przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Saab 900 II 1.8 1993 van (minibus). Tanio Pompa ABS Saab 900 II 1.8 1993 van (minibus). Pojemność tego auta to 1.8 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 1998. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu van (minibus) i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Saab. Ten model 900 możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Saab 900 wersja II. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Saab 900. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Czytałem na forum, że Saab 900 ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Saab 900 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Saab 900. Kocham te samochody. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa abs do 900. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Moto2.pl znalazł dla mnie pompa abs poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Saab 900. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa abs. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Saab 900. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę pompa abs w Saab 900. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę pompa abs do Saab 900. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie pompa abs. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. pompa abs. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Saab 900 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Saab 900 II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Saab 900 II
Pompa ABS Saab 900 II Pompa ABS Saab 900 II
@parent