Pompa ABS Seat Cordoba I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Seat Cordoba I FL
Pompa ABS Seat Cordoba I FL
Pompa ABS Seat Cordoba I FL
Pompa ABS Seat Cordoba I FL
Pompa ABS Seat Cordoba I FL
Pompa ABS Seat Cordoba I FL
Pompa ABS Seat Cordoba I FL
Pompa ABS Seat Cordoba I FL

Sprzedawcy części do Seat Cordoba:

giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
moto2
moto2.pl
giełda części słomczyn
gielda czesci
części moto2
auto szrot
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
giełda części poznań
auto części warszawa
giełda części
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto części
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
auto części poznań
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto kasacja części używane
części używane opel
giełda części śląsk
auto części gliwice

Cena Pompa ABS Seat Cordoba Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Seat Cordoba i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-06-20 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Seat Cordoba I FL jest wystawione do sprzedania. Oferent tych pięknych części ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Seat Cordoba I FL 1.9 2002 kombi. Tanio Pompa ABS Seat Cordoba I FL 1.9 2002 kombi. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1999. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu kombi i jest to auto producenta Seat. Ten model Cordoba wychodził w takich wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Seat Cordoba wersja I FL. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Seat Cordoba. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Widziałem wczoraj w gazecie że Seat Cordoba to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Cordoba bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Seat Cordoba. Jestem dumny z posiadania tego auta. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie pompa abs do Cordoba. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten pompa abs. Poszukałem pompa abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Seat Cordoba. Z moim kumplem czas zacząć szukać pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Seat Cordoba. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić pompa abs w Seat Cordoba. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Seat Cordoba. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Seat Cordoba na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Seat Cordoba I FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Seat Cordoba I FL
Pompa ABS Seat Cordoba I FL Pompa ABS Seat Cordoba I FL
@parent