Pompa ABS SsangYong Rexton II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS SsangYong Rexton II
Pompa ABS SsangYong Rexton II

Sprzedawcy części do SsangYong Rexton:

auto części warszawa
auto części poznań
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
części używane poznań
gielda czesci
moto2.pl
giełda części
auto części
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
części używane opel
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
części moto2
auto części zamienne
auto kasacja części używane
auto szrot
moto2

Cena Pompa ABS SsangYong Rexton Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do SsangYong Rexton przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-25 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do SsangYong Rexton II przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent tych pięknych części ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS SsangYong Rexton II 1.8 2011 hatchback. Tanio Pompa ABS SsangYong Rexton II 1.8 2011 hatchback. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.8 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2007. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie hatchback i twórcą tego pojazdu jest SsangYong. Ten model Rexton wyprodukowany został w wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś pompa abs . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje SsangYong Rexton wersja II. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem SsangYong Rexton. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Widziałem wczoraj w gazecie że SsangYong Rexton w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w SsangYong Rexton bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do SsangYong Rexton. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do Rexton. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa abs. Kupiłem pompa abs i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód SsangYong Rexton. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub SsangYong Rexton. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa abs w SsangYong Rexton. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa abs do SsangYong Rexton. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio pompa abs. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe SsangYong Rexton na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS SsangYong Rexton II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS SsangYong Rexton II
@parent