Pompa ABS Subaru Forester SF

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Subaru Forester SF
Pompa ABS Subaru Forester SF
Pompa ABS Subaru Forester SF
Pompa ABS Subaru Forester SF
Pompa ABS Subaru Forester SF
Pompa ABS Subaru Forester SF
Pompa ABS Subaru Forester SF
Pompa ABS Subaru Forester SF

Sprzedawcy części do Subaru Forester:

części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
moto2
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto części poznań
auto szrot
auto części
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
auto części zamienne
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
części używane poznań
auto części gliwice
giełda części
części moto2
auto części warszawa
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
części używane opel

Cena Pompa ABS Subaru Forester Cena

Używane części do Subaru Forester przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-25 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Subaru Forester SF jest wystawione do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Subaru Forester SF 1.6 1998 cabrio. Tanio Pompa ABS Subaru Forester SF 1.6 1998 cabrio. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1998. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia cabrio i jest to pojazd marki Subaru. Ten model Forester wyszedł na cały świat w wersjach takich jak SF, SF FL, SG, SG FL, SH, SH FL, SJ, KOMBI.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Subaru Forester wersja SF. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Subaru Forester. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Widziałem wczoraj w gazecie że Subaru Forester to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Forester bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Subaru Forester. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to pompa abs do Forester. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Znalazłem pompa abs w dobrej cenie i dobrym stanie. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie pompa abs na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Subaru Forester. Gdzie ja znajdę takie tanie pompa abs. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Subaru Forester. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  pompa abs w Subaru Forester. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Subaru Forester. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Subaru Forester na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Subaru Forester SF

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Subaru Forester SF
Pompa ABS Subaru Forester SF Pompa ABS Subaru Forester SF
@parent