Pompa ABS Volkswagen Passat B6

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
części używane opel
giełda części
części używane poznań
auto części
auto części poznań
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
moto2
części moto2
giełda części samochodowych
auto części gliwice
auto szrot
auto części zamienne
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe

Cena Pompa ABS Volkswagen Passat Cena

Sprzedawcy części samochodowych Volkswagen Passat na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-03-25 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Volkswagen Passat B6 jest wystawione do sprzedania. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Volkswagen Passat B6 2.2 2008 dostawczy. Tanio Pompa ABS Volkswagen Passat B6 2.2 2008 dostawczy. Pojemność tego auta to 2.2 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2005. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie dostawczy i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Volkswagen. Ten model Passat pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pompa abs . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Volkswagen Passat wersja B6. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Volkswagen Passat. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Widziałem wczoraj w gazecie że Volkswagen Passat W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Volkswagen Passat. Ważne że jestem z niego zadowolony. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to pompa abs do Passat. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten pompa abs. Znalazłem pompa abs w dobrej cenie i dobrym stanie. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa abs i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Volkswagen Passat. Nadszedł czas znaleźć pompa abs. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Volkswagen Passat. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa abs w Volkswagen Passat. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę pompa abs do Volkswagen Passat. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa abs. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pompa abs. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Volkswagen Passat B6

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Volkswagen Passat B6
Pompa ABS Volkswagen Passat B6 Pompa ABS Volkswagen Passat B6
@parent