Pompa ABS Volkswagen Passat B7

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Volkswagen Passat B7
Pompa ABS Volkswagen Passat B7
Pompa ABS Volkswagen Passat B7
Pompa ABS Volkswagen Passat B7
Pompa ABS Volkswagen Passat B7
Pompa ABS Volkswagen Passat B7
Pompa ABS Volkswagen Passat B7
Pompa ABS Volkswagen Passat B7
Pompa ABS Volkswagen Passat B7

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

części używane poznań
auto części poznań
auto części gliwice
części używane opel
moto2
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
gielda czesci
auto szrot
giełda części samochodowych
auto części zamienne
giełda części
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
auto części
moto2.pl
giełda części poznań
części moto2
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części warszawa
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy

Cena Pompa ABS Volkswagen Passat Cena

Sprzedawcy części samochodowych Volkswagen Passat przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Oferty części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-06-20 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Volkswagen Passat B7 przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Volkswagen Passat B7 1.6 2014 kombi. Tanio Pompa ABS Volkswagen Passat B7 1.6 2014 kombi. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2013. Nadwozie tego pojazdu to kombi i jest to pojazd marki Volkswagen. Ten model Passat wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Volkswagen Passat wersja B7. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Volkswagen Passat. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Volkswagen Passat to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Volkswagen Passat. Jestem dumny z posiadania tego auta. Raz tylko szukałem na szrocie pompa abs do Passat. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Volkswagen Passat. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać pompa abs. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Volkswagen Passat. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa abs w Volkswagen Passat. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pompa abs do Volkswagen Passat. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Widziałem na tym szrocie całe Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Volkswagen Passat B7

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Volkswagen Passat B7
Pompa ABS Volkswagen Passat B7 Pompa ABS Volkswagen Passat B7
@parent