Pompa ABS Volvo XC 90

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Volvo XC 90
Pompa ABS Volvo XC 90
Pompa ABS Volvo XC 90
Pompa ABS Volvo XC 90
Pompa ABS Volvo XC 90
Pompa ABS Volvo XC 90
Pompa ABS Volvo XC 90
Pompa ABS Volvo XC 90
Pompa ABS Volvo XC 90

Sprzedawcy części do Volvo XC 90:

giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
auto części warszawa
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części poznań
giełda części poznań
auto czesci zamienne
auto części
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
części szrot samochodowy
części używane opel
giełda części śląsk
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
auto szrot
moto2.pl
części używane poznań
auto szrot samochodowy
części moto2
auto części słomczyn
gielda czesci
moto2

Cena Pompa ABS Volvo XC 90 Cena

Sprzedawcy części samochodowych Volvo XC 90 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Volvo XC 90 przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Volvo XC 90 1.5 2006 coupe. Tanio Pompa ABS Volvo XC 90 1.5 2006 coupe. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.5 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2003. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to coupe i twórcą tego pojazdu jest Volvo. Ten model XC 90 dostępny jest w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pompa abs . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Volvo XC 90. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Volvo XC 90. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Gdzieś na forum czytałem że Volvo XC 90 to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo XC 90 bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Volvo XC 90. Kocham te samochody. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa abs do XC 90. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Byłem w szoku że znalazłem u nich pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem po części używane pompa abs do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Volvo XC 90. Rozpocząłem poszukiwania pompa abs. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Volvo XC 90. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu pompa abs w Volvo XC 90. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Volvo XC 90. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Zobaczyłem na tym placu calutkie Volvo XC 90 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Volvo XC 90

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Volvo XC 90
Pompa ABS Volvo XC 90 Pompa ABS Volvo XC 90
@parent