Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL
Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL
Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL
Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL
Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL
Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL
Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL

Sprzedawcy części do Alfa Romeo 146:

auto części słomczyn
części szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
części używane opel
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
moto2.pl
giełda części moto2.pl
gielda czesci
auto części gliwice
moto2
giełda części śląsk
części używane poznań
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
auto części poznań
części moto2
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
giełda części

Cena Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Alfa Romeo 146 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-03-28 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Alfa Romeo 146 FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL 2.2 2000 hatchback. Tanio Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL 2.2 2000 hatchback. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.2 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2001. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia hatchback i jest to auto producenta Alfa Romeo. Ten model 146 pojawił się na rynku w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa hamulcowa . Wiedziałem jak to zamontować do Alfa Romeo 146 wersja FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Alfa Romeo 146. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Gdzieś na forum czytałem że Alfa Romeo 146 to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Alfa Romeo 146 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Alfa Romeo 146. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa hamulcowa do 146. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa hamulcowa. Zamontowałem pompa hamulcowa do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Wszędzie szukałem pompa hamulcowa i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Alfa Romeo 146. Gdzie ja znajdę takie tanie pompa hamulcowa. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Alfa Romeo 146. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  pompa hamulcowa w Alfa Romeo 146. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa hamulcowa do Alfa Romeo 146. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa hamulcowa. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa hamulcowa. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Alfa Romeo 146 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL
Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL Pompa hamulcowa Alfa Romeo 146 FL
@parent