Pompa hamulcowa Fiat 500X

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Fiat 500X
Pompa hamulcowa Fiat 500X
Pompa hamulcowa Fiat 500X
Pompa hamulcowa Fiat 500X
Pompa hamulcowa Fiat 500X
Pompa hamulcowa Fiat 500X
Pompa hamulcowa Fiat 500X
Pompa hamulcowa Fiat 500X

Sprzedawcy części do Fiat 500X:

giełda części poznań
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
auto części gliwice
moto2
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
moto2.pl
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
auto szrot
części moto2
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części
auto części warszawa
giełda części
części używane opel
auto części poznań

Cena Pompa hamulcowa Fiat 500X Cena

Używane części do Fiat 500X przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-28 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Fiat 500X jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Fiat 500X 1.9 1998 hatchback. Tanio Pompa hamulcowa Fiat 500X 1.9 1998 hatchback. Auto te ma pojemność silniczka 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2000. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to hatchback i producentem tego pojazdu jest Fiat. Ten model 500X dostępny jest w wersjach Standard, crossower, off road.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pompa hamulcowa i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Fiat 500X. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Fiat 500X. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Czytałem na forum, że Fiat 500X to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat 500X bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Fiat 500X. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pompa hamulcowa do 500X. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten pompa hamulcowa. Gwarancja na pompa hamulcowa okazała się niepotrzebna, część była dobra. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wszędzie szukałem pompa hamulcowa i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Fiat 500X. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa hamulcowa. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Fiat 500X. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa hamulcowa w Fiat 500X. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa hamulcowa do Fiat 500X. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa hamulcowa. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pompa hamulcowa. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Fiat 500X na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Fiat 500X

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Fiat 500X
Pompa hamulcowa Fiat 500X Pompa hamulcowa Fiat 500X
@parent