Pompa hamulcowa Fiat Uno

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Fiat Uno
Pompa hamulcowa Fiat Uno
Pompa hamulcowa Fiat Uno
Pompa hamulcowa Fiat Uno
Pompa hamulcowa Fiat Uno
Pompa hamulcowa Fiat Uno
Pompa hamulcowa Fiat Uno
Pompa hamulcowa Fiat Uno
Pompa hamulcowa Fiat Uno

Sprzedawcy części do Fiat Uno:

auto kasacja części używane
giełda części śląsk
auto części gliwice
moto2.pl
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
moto2
auto części poznań
auto szrot
auto części warszawa
giełda części poznań
gielda czesci
giełda części
części moto2
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto części
auto części zamienne
giełda części samochodowych
części używane opel
części używane amerykańskie

Cena Pompa hamulcowa Fiat Uno Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Fiat Uno pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-03-28 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Fiat Uno jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Fiat Uno 2.3 2000 dostawczy. Tanio Pompa hamulcowa Fiat Uno 2.3 2000 dostawczy. Pojemność tego auta to 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2008. Buda tego auta to dostawczy i jest to auto producenta Fiat. Ten model Uno wychodził w takich wersjach Standard, fire, fire, SX, 5d, -, 2 fire, II, 3D, 3d, R/89 900-1.0-1.1, 1996, Fire, fire, 1.0 fire, 1.0 fire, 1.0 fire, 3 drzwiowa, hatchback, SX, hatchback, Fire, xx, 5 drzwiowa, II, fire, Fire, 146A, 5d, 5d, 1.0, Fire, fire 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa hamulcowa . Wiedziałem jak to zamontować do Fiat Uno. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Fiat Uno. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Słyszałem od mechanika że Fiat Uno to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Uno bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Fiat Uno. Kocham te samochody. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa hamulcowa do Uno. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa hamulcowa. Już nie szukam pompa hamulcowa wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa hamulcowa i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Fiat Uno. Nadszedł czas znaleźć pompa hamulcowa. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Fiat Uno. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu pompa hamulcowa w Fiat Uno. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  pompa hamulcowa do Fiat Uno. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie pompa hamulcowa. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa hamulcowa. Zobaczyłem na tym placu calutkie Fiat Uno na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Fiat Uno

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Fiat Uno
Pompa hamulcowa Fiat Uno Pompa hamulcowa Fiat Uno
@parent