Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL
Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL
Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL
Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL
Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL
Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL
Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL
Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL

Sprzedawcy części do Ford C-MAX:

moto2.pl
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto części
części uzywane samochodowe
moto2
auto szrot
gielda czesci
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
auto części zamienne
giełda części poznań
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
części moto2
auto części warszawa
auto części gliwice
części używane opel
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto części słomczyn
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części

Cena Pompa hamulcowa Ford C-MAX Cena

Używane części do Ford C-MAX na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-06-09 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-07-23 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Ford C-MAX II FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL 2.3 2015 pickup. Tanio Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL 2.3 2015 pickup. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.3 i wyprodukowano go w roku 2016. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i producentem tego pojazdu jest Ford. Ten model C-MAX dostępny jest w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa hamulcowa . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Ford C-MAX wersja II FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Ford C-MAX. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ludzie mówią, że Ford C-MAX opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford C-MAX bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Ford C-MAX. Ważne że mi się nie psuje. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa hamulcowa do C-MAX. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa hamulcowa. Wszystko było na miejscu z pompa hamulcowa nie było problemu wszystko sprawne Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa hamulcowa. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Ford C-MAX. Nie pozostało nic innego jak znaleźć pompa hamulcowa. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Ford C-MAX. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  pompa hamulcowa w Ford C-MAX. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę pompa hamulcowa do Ford C-MAX. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa hamulcowa. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Było tam mega dużo pompa hamulcowa. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Ford C-MAX na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL
Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL Pompa hamulcowa Ford C-MAX II FL
@parent