Pompa hamulcowa Ford Explorer IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Ford Explorer IV
Pompa hamulcowa Ford Explorer IV
Pompa hamulcowa Ford Explorer IV
Pompa hamulcowa Ford Explorer IV
Pompa hamulcowa Ford Explorer IV
Pompa hamulcowa Ford Explorer IV
Pompa hamulcowa Ford Explorer IV
Pompa hamulcowa Ford Explorer IV

Sprzedawcy części do Ford Explorer:

auto szrot
moto2
auto części poznań
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
auto części słomczyn
giełda części
moto2.pl
auto części
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
części moto2
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
gielda czesci

Cena Pompa hamulcowa Ford Explorer Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Ford Explorer na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-03-28 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Ford Explorer IV i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Ford Explorer IV 1.5 2005 coupe. Tanio Pompa hamulcowa Ford Explorer IV 1.5 2005 coupe. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.5 i wyprodukowany został w roku 2008. Kasta tego samochodu to coupe i jest to auto producenta Ford. Ten model Explorer możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, II, III, IV, V.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie pompa hamulcowa . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Ford Explorer wersja IV. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Ford Explorer. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W komisie samochodowym mówili że Ford Explorer to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Explorer bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Ford Explorer. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa hamulcowa do Explorer. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa hamulcowa. Gwarancja na pompa hamulcowa okazała się niepotrzebna, część była dobra. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem po części używane pompa hamulcowa do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Ford Explorer. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa hamulcowa. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Ford Explorer. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa hamulcowa w Ford Explorer. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa hamulcowa do Ford Explorer. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa hamulcowa. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Tam mają dużo pompa hamulcowa. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Ford Explorer na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Ford Explorer IV

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Ford Explorer IV
Pompa hamulcowa Ford Explorer IV Pompa hamulcowa Ford Explorer IV
@parent