Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL
Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL
Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL
Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL
Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL
Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL
Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL
Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL

Sprzedawcy części do Ford Fiesta:

części używane poznań
auto kasacja części używane
auto części poznań
auto części słomczyn
auto części
auto szrot
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części
giełda części poznań
gielda czesci
giełda części moto2.pl
części moto2
giełda części słomczyn
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
moto2
giełda części śląsk
części używane opel
części uzywane samochodowe
moto2.pl

Cena Pompa hamulcowa Ford Fiesta Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Ford Fiesta znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Części w kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-03-28 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Ford Fiesta Mk6 FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający ma na stanie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL 1.9 2006 kombi. Tanio Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL 1.9 2006 kombi. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.9 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2005. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia kombi i jest to auto producenta Ford. Ten model Fiesta wychodził w różnych wersjach m.in. Mk2, Mk3, Mk4, Mk5, Mk6, Mk6 FL, Mk7, Mk7 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś pompa hamulcowa . Podobno najczęściej psująca się część do Ford Fiesta wersja Mk6 FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Ford Fiesta. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Ford Fiesta to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Fiesta bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Ford Fiesta. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa hamulcowa do Fiesta. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa hamulcowa. Znalazłem pompa hamulcowa w dobrej cenie i dobrym stanie. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa hamulcowa do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Ford Fiesta. Żona każe mi teraz poszukać pompa hamulcowa. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Ford Fiesta. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę pompa hamulcowa w Ford Fiesta. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa hamulcowa do Ford Fiesta. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa hamulcowa. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. pompa hamulcowa. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Ford Fiesta na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL
Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL Pompa hamulcowa Ford Fiesta Mk6 FL
@parent