Pompa hamulcowa Honda CR-V I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Honda CR-V I
Pompa hamulcowa Honda CR-V I

Sprzedawcy części do Honda CR-V:

gielda czesci
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
giełda części
części używane poznań
części uzywane samochodowe
części moto2
giełda części poznań
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
auto części poznań
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
moto2
giełda części samochodowych
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane

Cena Pompa hamulcowa Honda CR-V Cena

Ogłoszenia części samochodowych Honda CR-V znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-02-09 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-03-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Honda CR-V I jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Honda CR-V I 1.5 1996 cabrio. Tanio Pompa hamulcowa Honda CR-V I 1.5 1996 cabrio. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.5 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1997. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia cabrio i to auto wyprodukowano przez producenta Honda. Ten model CR-V możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś pompa hamulcowa i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Honda CR-V wersja I. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Honda CR-V. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ktoś na facebooku pisał że Honda CR-V to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda CR-V bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Honda CR-V. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić pompa hamulcowa do CR-V. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Byłem w szoku że znalazłem u nich pompa hamulcowa. Znalazłem pompa hamulcowa w dobrej cenie i dobrym stanie. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zgłosiłem poszukiwanie pompa hamulcowa na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Honda CR-V. Rozpocząłem poszukiwania pompa hamulcowa. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Honda CR-V. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa hamulcowa w Honda CR-V. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  pompa hamulcowa do Honda CR-V. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa hamulcowa. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części pompa hamulcowa. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Honda CR-V na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Honda CR-V I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Honda CR-V I
@parent