Pompa hamulcowa Hyundai Lantra

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Hyundai Lantra
Pompa hamulcowa Hyundai Lantra

Sprzedawcy części do Hyundai Lantra:

części używane opel
giełda części słomczyn
auto części warszawa
auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
auto części poznań
moto2
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
auto części zamienne
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
części moto2
gielda czesci
giełda części
giełda części moto2.pl
części używane poznań
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
auto części
auto części gliwice

Cena Pompa hamulcowa Hyundai Lantra Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Hyundai Lantra przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-03-28 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Hyundai Lantra i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Hyundai Lantra 1.6 2007 kombi. Tanio Pompa hamulcowa Hyundai Lantra 1.6 2007 kombi. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2005. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Hyundai. Ten model Lantra wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, glsi, gls, J1, J1, 1,5 GLSi, j2, kombi, gls.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pompa hamulcowa . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Hyundai Lantra. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Hyundai Lantra. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Czytałem na forum, że Hyundai Lantra w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Lantra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Hyundai Lantra. Ważne że mi się nie psuje. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa hamulcowa do Lantra. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa hamulcowa. Nie wiem czy pompa hamulcowa pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa hamulcowa do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Hyundai Lantra. Nadszedł czas znaleźć pompa hamulcowa. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Hyundai Lantra. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa hamulcowa w Hyundai Lantra. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa hamulcowa do Hyundai Lantra. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio pompa hamulcowa. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa hamulcowa. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Hyundai Lantra na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Hyundai Lantra

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Hyundai Lantra
@parent