Pompa hamulcowa Lancia Thema

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Lancia Thema
Pompa hamulcowa Lancia Thema

Sprzedawcy części do Lancia Thema:

moto2
auto części zamienne
giełda części
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
auto szrot
giełda części słomczyn
części używane poznań
części używane amerykańskie
części moto2
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
gielda czesci
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
auto części
auto części gliwice
auto części poznań
części używane opel
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych

Cena Pompa hamulcowa Lancia Thema Cena

Oferta części samochodowych Lancia Thema w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Oferty części w kategorii Hamulce. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-06-09 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Lancia Thema i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Lancia Thema 1.5 1987 hatchback. Tanio Pompa hamulcowa Lancia Thema 1.5 1987 hatchback. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.5 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1991. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to hatchback i twórcą tego pojazdu jest Lancia. Ten model Thema pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, Standard, ie 16v, sedan, 2.0 16v.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa hamulcowa . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Lancia Thema. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Lancia Thema. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ludzie mówią, że Lancia Thema to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Thema bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Lancia Thema. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Raz tylko szukałem na szrocie pompa hamulcowa do Thema. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa hamulcowa. Poszukałem pompa hamulcowa na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wszędzie szukałem pompa hamulcowa i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Lancia Thema. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa hamulcowa. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Lancia Thema. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  pompa hamulcowa w Lancia Thema. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa hamulcowa do Lancia Thema. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa hamulcowa. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Chyba największa ilość pompa hamulcowa. Widziałem na tym szrocie całe Lancia Thema na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Lancia Thema

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Lancia Thema
@parent